• از امروز این تیپ به شرکت شما می آید
  • صورتهای مالی اساسی با یادداشتهای توضیحی، گزارشات متنوع، خروجی به اکسل منظم، سرعت بالای دریافت گزارشات، توسعه و بروز رسانی دائمی
  • با ما تماس بگیرید

فروش پیشرفته و سریع (حجم بالا)

در این ماژول امکان ثبت فاکتورهای فروش به صورت سریع فراهم شده است. منوهای دکمه ای ردیف فاکتور را با قیمتهای درج شده ثبت میکنند. همینطور امکان پرداخت چندگانه مانند پرداخت نقدی، پوز،‌کارت به کارت، یا اعتباری (نسیه) فراهم شده است. گزارش آنلاین صندوق در این قسمت به تفکیک هر فاکتور و نحوه پرداخت و نیز با شماره اسناد حسابداری آنها قابل دریافت است. امکان فیش پرینت از دیگر ویژگی های این ماژول میباشد.

با استفاده از این ماژول میتوان در لحظه مشاهده نمود فروش صندوق به چه میزان بوده و همچنین در همان لحظه صندوق چه میزان نقدینگی دارد و یا مبالغ دریافتی پوز چقدر است و یا چه میزان از مبالغ فورش کارت به کارت شده و یا نیز چه میزان از فروش تا آن لحظه نسیه بوده است. جزئیات کامل هر فاکتور با پرداختی آن براحتی قابل ردیابی خواهد بود. همینطور نماینده یا پیک یا ویزیتور هر یک از فاکتورها چه کسی بوده است.

فروش سریع، فروشگاهی

تهیه این ماژول برای شرکتهایی که تعداد فاکتورهای فروش آنها بالاست مناسب است. (مانند رستورانها، فروشگاهها، تولیدی پوشاک، تولیدی کفش و ...)

تیپ